fbpx

Докторант Прикарпатського національного університету став ментором міжнародної конференції

Суспільство 17:46, 26.03, 2017

З 24 до 28 квітня у Києві відбудеться регіональний науковий симпозіум в рамках концепції "Єдине здоров'я" 2017 (CBEP-Ukraine Regional One Health Research) при фінансовій підтримці Defense Threat Reduction Agency (США). У симпозіумі беруть участь представники 38 університетів і інститутів.

У рамках симпозіуму буде проводитися відбір учасників у CBEP Ukraine Science Writing Mentorship Program https://swmprogramua.com. Ця програма передбачає менторську допомогу в аналізі результатів, підготовці рукопису статті, підбору журналу та друкуванні статті в рейтинговому виданні.

Менторами у програмі виступлять успішні науковці з досвідом роботи і значною кількістю друкованих праць. Загалом 9 менторів, з яких 5 працюють у США і по одному в Швейцарії, Великобританії, Польші, а також Україні. Відрадно зазначити, що представником команди від України буде докторант кафедри біоїхімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету Олег Лущак. Він є співавтором понад 60 експериментальних статей, оглядів і частин монографій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: