Донецький Шахтар збудує два футбольні поля для дітей на Прикарпатті
п'ятниця, 17 серпня

Донецький "Шахтар" збудує два футбольні поля для дітей на Прикарпатті

Shakhtar Social, компанія ДТЕК та адміністрація Львівської обласної ради підписали меморандум про співпрацю.
Згідно з меморандумом, діти від 6 до 12 років отримають змогу безкоштовно займатися на нових футбольних майданчиках.

Проект "Давай, грай!" охопить населені пункти Львівської (м. Червоноград, смт Добротвір) та Івано-Франківської (м. Бурштин, с. Демешківці) областей, інформує прес-служба ФК "Шахтар".
 
Shakhtar Social створить необхідні умови для занять: забезпечить дітей інвентарем, продовжить готувати наставників-волонтерів, організовувати тренування й турніри.
 
"Проект "Давай, грай!" є національним, – говорить директор департаменту маркетингу і комунікацій ФК "Шахтар" Юрій Свиридов. – Він дозволяє хлопчикам, дівчаткам, дітям з обмеженими можливостями регулярно займатись футболом. Філософія проекту – у відсутності бар’єрів і меж, тому Shakhtar Social розширює географію "Давай, грай!" по всій Україні. Завдяки компанії ДТЕК ми отримали надійного партнера в питанні просування масового футболу. Партнера, що розуміє: інвестуючи в спортивну інфраструктуру для дітей сьогодні, завтра країна отримає покоління здорових та спортивно активних людей. Переконаний, що співпраця "Шахтаря", ДТЕК і Львівської облради стане імпульсом для розвитку масового дитячого футболу в Західній Україні".
 
Фінансову частину зобов’язань візьмуть на себе ДТЕК та Львівська облрада.

 
Теги: футбол
КОМЕНТУВАТИ