п'ятниця, 19 квітня

Директор "Івано-Франківськміськсвітла" обіцяє новорічні арки з "сюрпризом"

Ілюмінацію, яка прикрашатиме івано-франківську стометрівку на новорічно-різдвяні свята, привезуть до кінця цього тижня.

Про це КУРСу повідомив керівник КП "Івано-Франківськміськсвітло" Віктор Синишин.

Нагадаємо, підприємство з четвертого разу за 2,7 млн грн викупило ілюмінацію з 46 арок. У тендері перемогло ПП "Ялинка України", яке встановлювало таку ілюмінацію минулого року безкоштовно.

Цього року встановити арки планують до Дня святого Миколая, коли в Івано-Франківську урочисто відкривають ялинку. Цього року, переконує Синишин, арки будуть інші.

"Ті арки, які були минулого року, власник відразу забрав. Ми не знаємо, куди він забав, куди він їх поклав, – це не наші проблеми. Вони в нас не зберігалися", – розповів Віктор Синишин.

Нові арки привезуть до кінця цього тижня.

"Цього року арки будуть з певними видозмінами, які ми запропонували зробити. Тобто корпус мав би бути такий самий, але принцип роботи інший. Про принцип роботи говорити не буду. Це буде сюрприз. Побачите на Новий рік", – каже керівник "Івано-Франківськміськсвітла".

КУРС писав, що вимоги до товару прописали під ілюмінацію, яку встановлювало ПП "Ялинка України" минулого року, а керівник міськсвітла заявляв, що арки можна залишити на літо та прикрасити їх квітами.

Зараз Віктор Синишин каже, що на підприємстві поки що розглядають можливість встановлення на "стометрівці" ілюмінації лише на новорічно-різдвяні свята.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ