fbpx

Франківщина отримала з держбюджету гроші на ПТУ – вистачить на піврічну зарплату вчителям

Суспільство 13:06, 25.03, 2016

На потреби професійно-технічної освіти на Прикарпатті з державного бюджету надійшло 17,7 млн гривень.

Цих коштів вистачить на піврічну зарплату вчителів ПТУ. Про це на засіданні бюджетної комісії облради заявила директор департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА Галина Карп.

"Нам нарешті надійшли кошти на фінансування ПТУ", – заявила Карп. За її словами, деякі працівники ПТУ не отримали зарплату ще за лютий. Також частина цієї суми буде спрямована на розрахунок за енергоносії.

Тож комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків погодила спрямування 17,7 млн гривень на видатки професійно-технічної освіти. З них департамент фінансів ОДА має спрямувати Калуському міському бюджету 4,8 млн гривень, Коломийському міському бюджету – 9,1 млн гривень, Бурштинському міському бюджету – 2,5 млн гривень, а також департаменту освіти науки та молодіжної політики ОДА – 1,2 млн гривень.

Нагадаємо, на початку лютого Верховна Рада України повернула фінансування ПТУ з державного бюджету. До цього планувалося перекласти ці витрати на місцеві бюджети, у зв'язку з чим заклади профтехосвіти вже готувалися до масових скорочень і режиму суворої економії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: