fbpx

Франківська мерія заплатить за піар місцевій газеті 2,5 млн гривень

Суспільство 12:20, 07.04, 2019

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради на сайті публічних закупівель ProZorro опублікував повідомлення про намір укласти договір з газетою "Західний кур’єр".

Газета отримає 2,5 млн грн за послуги з інформаційного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та питань життєдіяльності Івано-Франківська у 2019 році.

Тендерний комітет виконкому вирішив укласти з газетою "Західний кур’єр" договір за переговорною процедурою, тобто без проведення тендеру, посилаючись на ЗУ "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".

Відповідно до ст. 12 закону, реформовані ЗМІ мають право на пільгові умови оренди приміщень, адресну фінансову підтримку та пріоритетне право на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Засновником газети "Західний кур’єр" до 2017 року був виконавчий комітет міської ради. Відтак засновником газети став колектив редакції.

Для порівняння: у 2017 році, коли газета була у процесі реформування, міська рада виділила їй на висвітлення своєї діяльності 1,25 млн грн. Вже роздержавлена газета у 2018 році отримала 3,4 млн грн, а цього року отримає 2,5 млн грн.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: