fbpx

Франківська молодь бере участь у міжнародному проекті “Youth exchanges for rural youth”

Суспільство 15:33, 18.12, 2014

Представники Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому, ГО "Активна країна" та ГО "Молодіжна адміністрація Івано-Франківської області" беруть активну участь у міжнародному проекті “Youth exchanges for rural youth” в рамках освітньої програми Європейського Союзу "Erasmus+", який проходить з 9 по 18 грудня у місті-побратимі Тракай (Литовська Республіка).

У проекті беруть участь 30 молодих людей із 7 країн Європи, а саме із Польщі, Литви, Латвії, Фінляндії, Молдови, Грузії, Україну представляє молодь із Івано-Франківська.

Основна мета проекту – навчити молодих людей, представників різних організацій, як правильно писати грантові міжнародні проекти, знаходити фінансування на них із залученням фондів ЄС та успішно організовувати їх.

Удосконалення навиків організації проектів відбувається через працю в групах, обмін думками, вирішення завдань, які не є складними за суттю, але потребують участі кожного члена команди.

Учасники мають можливість протягом навчального тренінгу не тільки дізнатися, як написати заявку на проект якісно, але також поспілкуватись зі своїми однолітками, пізнати культуру, традиції, обмінятись досвітом в напрямку реалізації молодіжних проектів та попередньо домовитись про проведення в майбутньому спільних заходів.

Молодь із Івано-Франківська, зазначила, що для них участь у цьому проекті дала велику можливість дізнатись більше про культуру, стиль життя, цінності та традицій інших країн, знайти нових чудових друзів,  навчитись працювати у групі, залишаючи свій егоїзм позаду, думати як група та досягати необхідної цілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: