fbpx

Франківська студентка перемогла на Всеукраїнській олімпіаді з дошкільної освіти. ФОТО

Суспільство 10:27, 24.05, 2018

Днями в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дошкільної освіти, в якій взяло участь 60 студентів з різних університетів України.

Програма проведення олімпіади передбачала два тури: перший – виконання письмових завдань, другий – аналітико-проектувальні завдання з методик дошкільної освіти та моделювання фрагменту форми роботи з дітьми дошкільного віку з наступною їх презентацією, інформує прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника.

Прикарпатський національний університет на конкурсі представляла студентка спеціальності "Дошкільна освіта" Педагогічного факультету Катерина Красна. Майбутня педагог представила на розгляд журі презентацію заняття для дітей дошкільного віку "Рідний край – частина Батьківщини".

За загальними підсумками балів Катерина Красна стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та нагороджена Грамотою за I місце. Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Надія Лазарович.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: