Франківські газовики перемогли на турнірі з міні-футболу. ФОТО

Спорт 21:04, 15.05, 2019

З 14 по15 травня відбулися зональні змагання Всеукраїнського чемпіонату з міні-футболу серед працівників газових компаній. Прикарпатська збірна виборола кубок першості.

Загалом у чемпіонаті бере участь понад 20 збірних  газових компаній України. Команди були розділені на 3 групові зони: Східну, Центральну та Західну, де зіграли за коловою системою в форматі двох таймів по 12 хвилин. У зональних змаганнях Західного регіону змагалися 6 команд: «Івано-Франківськгаз», «Львівгаз», «Волиньгаз», «Рівнегаз», «Хмельницькгаз», «Чернівцігаз».

«Протягом двох днів наша команда зіграла 5 матчів із п’ятьма різними командами. В результаті протистоянь, «Газовик» забив у ворота супротивників 19 голів», – розповідає тренер збірної ПАТ «Івано-Франківськгаз» Іван Кучера.

Такий результат збірній «Івано-Франківськгазу» приніс кубок першості. Друге місце посіла команда «Львівгазу». Бронзу здобули гравці «Рівнегазу».

Уже наприкінці червня команда «Газовик» змагатиметься за кубок першості Всеукраїнських змагань, які відбудуться у Львові.

Команда ПАТ «Івано-Франківськгаз» уже двічі здобувала кубок першості з міні-футболу серед газовиків України.