Франківські легкоатлетки здобули медалі на чемпіонаті України

Спорт 10:01, 13.06, 2015

У Кіровограді завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

На стадіоні "Зірка" за нагороди змагались найкращі легкоатлети з усієї України. Серед тих, хто зумів завоювати нагороди, є і представниці Івано-Франківщини, пише Sport.if.

Так, Галина Облещук у фіналі змагань зі штовхання ядра (4 кг) з результатом 17.58 м випередила Анну Самолюк (Київська обл.) на більше, ніж 2 м. Результат Ані – 15.10 м. Третю сходинку у цьому виді посіла представниця Черкаської області Світлана Марусенко з результатом 14.70 м.

Також медалі виграли двоє учасниць, які виступали у консолідованому заліку. Анастасія Ткачук, що представляє Запорізьку та Івано-Франківську області, здобула перемогу у бігу на 800 м з результатом 2:02.10. Наталія Солтан, яка виступає за Тернопільську та Івано-Франківську області, здобула срібну нагороду у бігу на 3000 м з перешкодами з результатом 10:15.31.