середа, 17 жовтня

Франківський інстаграмер накатав доноса на маму студентки: донька писала про нього критичні коментарі

Франківський блогер Ігор Пустовіт та його дружина Олександра написали скарги в поліцію та ректорат університету: їх образили насмішкуваті коментарі першокурсниці. При цьому блогери взялися цькувати своїми скаргами ще й матір дівчини, яка працює в іншому університеті.
Ігор Пустовіт, скрін сторінки в Instagram. Ігор Пустовіт, скрін сторінки в Instagram.

Блогер Ігор Пустовіт (Pustovit) публічно звинуватив першокурсницю ПНУ в тому, що та нібито ображає його, його родину і навіть малолітнього сина в соцмережі Instagram. Також Пустовіт звинуватив матір студентки. "Регулярно у її публікаціях та прямих трансляціях вона разом з мамою згадує мою сім‘ю, мого сина, мою дружину у нахабній формі", – написав блогер. У первісному варіанті посту блогер називав прізвище жінки і доньки й писав, що ті постійно протягом півроку займаються "цькуванням його родини і однорічного сина в мережі". Тож Пустовіт звернувся до юристів і журналістів із проханням захистити його і родину від нападів дівчини та її матері.

Оскільки Пустовіт сам переписав сьогодні оригінал посту, видаливши прізвища, ми прибираємо прізвище жінки і доньки зі скріну:

У Пустовіта в Instagram понад 54 тисячі підписників, і пост з його обвинуваченнями прокоментували сотні фоловерів, які категорично засудили доньку і матір за нібито неетичну поведінку. Ба більше, на адресу доньки зливою посипалися прокльони і лайка. 

Подружжя блогерів подало скаргу ще й на маму дівчини до ректорату університету, вимагаючи покарати її за "приниження гідності сім'ї в інтернеті". 

Цікаво, що при цьому Ігор Пустовіт не надав доказів цих нібито регулярних образливих постів чи трансляцій, хоча пообіцяв передати їх правоохоронцям. На прохання оприлюднити скріни дописів, які його принижують, блогер надає лінк на сторінку студентки або скріни її насмішкуватого поста про те, що Пустовіти не поважають своїх підписників, спізнившись (чи то взагалі не прийшовши) на анонсовану зустріч з ними. В який спосіб до цієї сварки між інстаграмерами причетна мати – Пустовіти не пояснюють взагалі. Блогер просто видаляє коментарі з питаннями і проханнями надати докази й банить таких користувачів.

Пост дівчини, на який образилася родина Пустовітів:

Оскільки спочатку Пустовіт все ж назвав прізвище жінки, ми звернулися до неї за коментарем.

"У мене особисто не було ніяких конфліктів з цим блогером. Я його й не знала, і не перетиналася з ним ніколи – ні в житті, ні в мережі. Про претензії цього подружжя довідалась, вже коли блогер разом з дружиною з'явилися вчора до мене на роботу. Це мене шокувало: чоловік поводився агресивно, нецензурно лаявся, погрожував мені, при цьому його жінка знімала все це на телефон. Я справді дуже вдячна охоронцю, що видворив його. Дружина цього блогера написала на мене скаргу в ректорат, звинувачують мене в образах. Але я уявлення не мала про них до цієї заяви і їхнього приходу, в інтернеті буваю рідко, мені вистачає справ і клопотів у реальному житті. Наскільки я зрозуміла із заяви і їхніх криків, їх розізлив коментар моєї доньки в Інстаграмі. Якщо чесно, ніколи б не подумала, що для дорослого чоловіка з бородою пост першокурсниці буде причиною писати доноси в ректорат і поліцію. Мені така поведінка виглядає смішною. Але можливо, серед блогерів це модно. Вони також ходили в деканат факультету доньки, вимагаючи її відрахування, дзвонили їй з погрозами.

Я хочу запевнити: жодного разу і жодним чином не мала не те що конфліктів, справ чи стосунків, а навіть контактів з авторами звинувачень на мою адресу в образливій поведінці. Немає цьому жодних доказів і не може бути. Що стосується звинувачень на адресу моєї доньки, то вони теж безпідставні. Я проглянула і сторінки блогерів, і коментар доньки. Так, можливо, її коментар був гострий і неприємний, але він хоч мотивований і логічний. Думаю, якщо люди перетворили своє приватне життя на предмет для публічного огляду і заробітку на цьому, мають усвідомлювати, що може бути і несхвалення, і іронія, і критика. Не бачу іншої причини для такої їхньої поведінки, окрім як бажання роздмухати скандал в соцмережі і зайвий раз привернути увагу до своєї персони та ще трохи заробити грошей на переглядах". 

Жінка зазначила, що про це ж повідомила в пояснювальній записці керівництву університету. У зв'язку з брутальними погрозами на адресу доньки жінка не виключає, що подасть заяву в правоохооронні органи. 

КОМЕНТУВАТИ
  • Андрей 0 Відповісти Пусто давай ты не будешь портить кому-то жизнь, сам при этом не идеал, не буду все твои грехи вспоминать, но возьму к примеру твоих друзей из Ябко и &quot;идеальный&quot; телефон своей жены, надеюсь ты понял о чем Я!?<br>Или ты думаешь что если есть деньги можно все себе позволить?, если уж так много зарабатываешь так найми носильщика (Швейцара) для жены, какого она будет таскать мешками посылки, а ты при этом сидишь в машине греешься ( https://youtu.be/ZbOMSKbdGHo?t=14m29s ) ?!!!
  • Маркуш 0 Відповісти АХАХАХ цікаво що він буде робити коли з Росії чи Криму будуть хейтити? Напевно і на них заяву накатає . Тільки позорить себе .
  • Олексій Гук 0 Відповісти Блогери кожного дня один одного брудом поливають,але щось ніхто заяви не пише .Тільки Франківсьй блогер Пустовід. Ще б було на кого писати на дівчину які 17-18 років .<br>Сумно ....
  • MARTISA MAZ 0 Відповісти Все що є в інтернеті має бути в інтернеті .. А коли дорослий дядько злиться і бігає писати заєви це позор... Все можна було рішити мирно .. Просто заблокувавши сторінку цієї дівчини .. Різними скаргами . Він міг це зробити своєю багатою аудиторією .
  • olya 0 Відповісти Все правильно Пустовіт зробив. Ніхто немає права принижувати гідність іншого, а тим більше маленької дитини. Я щиро бажаю щоб ця справа дійшла до логічного завершення, і ця дівчина відповіла по всій строгості закону!