fbpx

Франківський поліцейський очолить патрульну поліцію у Чернівцях

Суспільство 12:48, 26.03, 2016

Заступник начальника патрульної поліції Івано-Франківська Олег Йосипів очолить патрульних у Чернівцях.

Про це стало відомо журналістам Станіславського ТБ. Олег Йосипів підтвердив інформацію. Каже, що так вирішили у Києві. Вже у неділю патрульні Чернівців складуть присягу, а іванофранківець стане керівником патрульної поліції. Наразі Олег готується до складання третьої присяги, от тільки уже у Чернівцях. Крім того, знайомиться з новими патрульними. 

Щодо Олега Йосипіва, він пройшов Майдан, був заступником сотника, пізніше допомагав формувати батальйон "Київ-1", служив в АТО, пройшов відбір у київську поліцію. День перед присягою патрульних Івано-Франківська до Олега зателефонував незнайомий номер. Це був начальник патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець, який повідомив Йосипіву про призначення і про те, що він служитиме в рідному місті. До слова, сам Олег з Тисмениці.

Читати також: Заступник начальника франківської поліції розповів, за що буде жорстко карати патрульних

З Олегом Йосипівим ми спілкувалися не раз і найосновніше для Олега – допомогти людям і працювати для всіх на одному рівні, не маючи вибіркових людей.

"Для мене патрульна поліція – це нова служба, яка допомагає людям, а не карає їх. Ми не зупинимося і будемо працювати. Для нас не буде вибіркових людей, для нас не буде політиків, для нас не буде тих чи інших чиновників. Перед законом усі рівні і мають нести при порушенні одинакову відповідальність", – розповів Йосипів.

У Чернівцях старт нової поліції запланований на 27 березня. 

До слова, тепер в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківську деякі зміни з керівними посадами: заступником Дмитра Міхальця став командир батальйону Олег Сердюк, а заступник Сердюка – Ірина Зелінська тепер призначена командиром батальйону. Очільник першої роти Василь Семенюк призначений заступником Ірини Зелінської.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: