Причина – більшість будинкових мереж централізованого гарячого водопостачання перебувають у незадовільному стані та потребують ремонту чи повної заміни. Ремонтувати чи міняти водопровід комунальники беруться лише за умови співфінансування. Вони визнають, що будинкові мережі, на які роками ніхто не звертав уваги, перебувають у незадовільному стані, пише Західний кур'єр.
"У багатьох будинках уже просто нема що ремонтувати і потрібна повна заміна мереж гарячого водопостачання", – каже головний інженер найбільшого управителя муніципального житлового фонду КП ЄРЦ Мирон Джус.
Відтак франківці масово відмовляються від централізованої подачі гарячої води і переходять на бойлери.