Франківці вибороли "золото" і "срібло" чемпіонату світу з таеквон-до. ФОТО

Спорт 09:59, 19.10, 2017

З 9 по 15 жовтня в ірландському Дубліні проходив 20-й чемпіонат світу з таеквон-до.

У чемпіонаті взяли участь близько 2000 спортсменів з 62 країн світу. У складі збірної України змагались і франківчани Віталій Соловей, Іван Грищук, Данило Демчишин і Артем Белов. Тренерами національної команди були Олег і Катерина Солов’ї, пише sport.if.ua

У третій день змагань також золоту медаль Україні приніс Віталій Соловей у ваговій категорії -56 кг серед юніорів. Він виграв у шести поєдинках на шляху до фіналу, де впевнено переміг словенця. Зазначимо, що у ваговій категорії Віталія змагалось 46 учасників. Віталій Соловей уже вдруге здобув титул чемпіона світу, повторивши досягнення 2015 року.

У свою чергу Іван Грищук здобув срібну нагороду у ваговій категорії +85 кг, поступившись у фінальному поєдинку аргентинцю.

У загальному заліку збірна команда України із двома золотими і однією срібною нагородою посіла 12-те місце серед 62 країн світу.