fbpx

Франківців запрошують на марафон віджимань

Спорт 17:08, 08.05, 2016

До Дня Перемоги, 9 травня, о 16:00 на Вічевому майдані за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка та "УКРОПу" громадська організація "Спільними Зусиллями" організовує "Марафон віджимань".

Захід відбуватиметься четвертий рік поспіль, інформує Фіртка.

"Саме 25 933 дні пройшло від перемоги у кривавій війні, під час якої полягло мільйони наших земляків. Багатьох ветеранів вже немає серед нас. Єдине, що ми можемо зробити для них зараз… це пам'ятати про них. І будь-якими способами доводити, що вони не даремно воювали, не даремно віддали своє життя заради перемоги. Наше завдання: бути здоровими і сильними і у випадку необхідності дати бій російським окупантам!!! Саме в цей день ми будемо сильними, як наші предки, ми будемо боротися і віддавати всі свої сили для досягнення заданої мети", – повідомляють організатори.

Для охочих взяти участь організатори повідомляють правила марафону: Ціль: 25 933 віджимання; Учасники – усі охочі, незалежно від віку чи статі; Кількість разів необмежена; Тривалість відпочинку  до відновлення сил. До прикладу: один учасник може зробити 10 підходів по 10-50 раз. Між підходами відпочивати на свій розсуд.

Учасник, який відіжметься найбільшу кількість разів, отримає кубок.

Організатори запрошують усіх охочих долучитись до акції: "Хто не вміє віджиматись чи дуже мало – все одно приєднуйтесь, кожен раз дуже важливий. Усі, хто бажає долучитись до акції, але не зможе віджиматись, – будете рахувати кількість віджимань у товаришів".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: