середа, 20 березня

Франківцям розповіли про кредитні програми для ОСББ

Про можливість об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) залучити кошти з кредитних та міських програмах розповіли на семінарі-практикумі "Оптимізація управління будинком ОСББ". Такі зустрічі "Самопоміч" проводить систематично, щоб допомогти активним мешканцям багатоповерхівок у самоорганізації.

Про це повідомляє прес-служба партії "Самопоміч".

"Мешканцям міста бракує інформації про діяльність ОСББ – як вони можуть покращити стан будинку, як залучати кошти з різних програм і як вирішити гострі комунальні проблеми, – каже депутат Івано-Франківської міської ради від фракції "Самопоміч" Олександра Федорук. – Ми їм розповідаємо, де отримати фінансування і, відповідно, працювати краще".

"Об’єднання "Самопомочі" у Франківську систематично надає консультації і допомогу представникам ОСББ.

"Важливо організовувати такі семінари-практикуми, щоб обговорювати проблеми ОСББ та знаходити на них відповіді. На жаль, сьогодні тільки "Самопоміч" системно займається допомогою самоорганізації населення", – каже організатор семінару Василь Кедик.

Цього разу представникам ОСББ надали практичну інформацію, як, де і в яких обсягах можна отримати фінансування.

"Ми продовжуватимемо інформувати мешканців про переваги об’єднання співвласників, розповідатимемо основні речі про створення та діяльність ОСББ, які варто знати, розуміти та користуватися ними", – каже Олександра Федорук.

Усі охочі отримати більше інформації про створення та діяльність ОСББ можуть прийти на наступні зустрічі, дізнатися про які можна на сторінці "Самопомочі".

КОМЕНТУВАТИ