Google розробляє новий месенджер який витіснить SMS на смартфонах Android
четвер, 16 серпня

Google розробляє новий месенджер, який витіснить SMS на смартфонах Android

Компанія Google розробляє новий месенджер Chat, який витіснить стандартні SMS у телефонах з операційною системою Android.

Як пише ТСН з посиланням на The Verge, користувачі давно просили у компанії месенджер на кшталт еплівського iMessage. Таким мав стати Android Messages, втім компанія відклала його розробку та пішла дещо іншим шляхом, сконцентрувавшись на Chat.

Зазначається, що Chat – це не окремий додаток, який встановлюється на телефон, а вбудований функціонал. Він буде автоматично встановлений щонайменше на третині телефонів Android. При передачі повідомлень через Chat плата братиметься не за стандартними тарифами SMS, а за кількістю потраченого на переписку інтернет-трафіка. Втім відзначається, що тарифи залишаються на розсуд оператора.

На пристроях, де Chat не встановлений автоматично, його можна буде встановити через скачування додатка. Видання наголошує, що повідомлення у новому месенджері йтимуть не за захищеним каналом шифрування від пристрою до пристрою, як у iMessage, тож безпечність таких переписок – сумнівна.

У Chat, на відміну від смс-повідомлень, можна буде пересилать фото, відео, створювати групові розмови тощо. Якщо у абонента, якому ви пишете, не встановлений Chat, тоді він отримуватиме стандартну SMS. Також новий месенджер матиме версію для комп'ютерів.

КОМЕНТУВАТИ