"Це може вплинути на об’єктивність чи неупередженість прийняття рішень або на вчинення чи невчинення дій під час виконання повноважень. Що в свою чергу викликає реальний конфлікт інтересів – суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями. А це впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень", – зазначила Світлана Романко, передає Галицький кореспондент.
У статті 22 цього ж закону, підкреслює Романко, йдеться, що особам, які виконують функції держави (як Гасимов), забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах. Договір оренди земельної ділянки закінчився, й Івано-Франківська міська рада відмовила у його продовженні. Тому державний службовець мав би виконувати таке рішення органів місцевого самоврядування, які представляють і захищають громадський публічний інтерес у сфері збереження зеленої зони міського озера.
"Купа жовчних слів у апеляційній скарзі необґрунтовані і тільки імітують право", – підсумовує Світлана Романко.
Нагадаємо, судова справа за адміністративним позовом ГО "Поступовий гурт франківців" до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області (треті особи в цій справі – Гасимов Ріяфет Садиг Огли та ПП "ВАМБУД") про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт отримала продовження. 30 червня апеляційний суд відкрив провадження за апеляційною скаргою ПП "Вамбуд" і Ріяфета Гасимова на ухвалу Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 10 червня 2015 р. про забезпечення позову, якою суд зупинив дію державної реєстрації Декларації про початок виконання будівельних робіт до винесення рішення по справі.