Прес-служба ІФНТУНГ поширила заяву про готовність сприяти у розгортанні в Івано-Франківську представництва Британської Ради в Україні.
"Зважаючи на цю ситуацію, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу не може залишатись осторонь. Підтримуючи вищезгадану заяву керівника МЗС України, враховуючи позитивний та взаємовигідний досвід співпраці з британськими університетами та компаніями, власну потребу в додатковій підготовці наших студентів та науково-педагогічних працівників з англійської мови, потенціал розвитку українсько-британських культурних зв’язків, ІФНТУНГ висловлює готовність прийняти на своїй базі та сприяти у розгортанні в Івано-Франківську представництва Британської Ради в Україні", – йдеться у заяві ІФНТУНГ.
В університеті зазначають, що розвиток та підтримка міжнародного співробітництва є пріоритетним напрямом діяльності університету.
Одним із основних завдань ІФНТУНГ є інтеграція до європейського та світового науково-освітнього простору шляхом співробітництва із зарубіжними університетами, організаціями, асоціаціями, фондами тощо.
Щороку університет укладає нові та продовжує угоди з провідними іноземними установами, що працюють у галузі науки і техніки, які стосуються виконання спільних науково-дослідних робіт та співпраці в галузі підготовки студентів та аспірантів.
На сьогодні університет виконує понад 40 угод з 20 країнами світу.
Нагадаємо, 17 березня Росія оголосила про вислання 23 британських дипломатів, скасувала відкриття генконсульства Великобританії в Санкт-Петербурзі, а також заявила про припинення діяльності Британської Ради. Це стало кроком у відповідь на вислання російських послів з Британії через отруєння колишнього офіцера ГРУ Росії Сергія Скрипаля і його доньки у місті Солсбері.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін запропонував главі МЗС Великої Британії працевлаштувати в Києві британських дипломатів, яких мають вислати з Росії.