fbpx

Італійці в Опришівцях перетворили пустир на "колективний сад" - місце для зустрічей і відпочинку. ФОТО

Суспільство 13:16, 18.08, 2017

У мікрорайоні Івано-Франківська на закинутій території під час воркшопу міжнародного урбан-фесту створили громадський простір.

Підсумок одного з воркшопів міжнародного фестивалю "Сеанс міського сканування", що саме проходить у Франківську, продемонстувала команда урбаністів. 

Нагадаємо, над проектом перетворення закинутого місця на міський сад працював "Interzona" – італійський колектив з Верони. Він приїхав на урбан-фест до Франківська, щоби курувати воркшоп Сад галицької комуни / Ukrainian Archipelago в Опришівцях.

До перетворення пустиря на громадський простір долучилися місцеві мешканці – вони приносили кущі і квіти. Та працювали над оформленням відпочинкової зони разом із італійцями.

Все – вуличні меблі, квіткові парклети, дитяча ігрова зона, – було зроблено з підручних матеріалів, відтак перетворення не стало коштовним, наголосили куратори воркшопу. Цей приклад, за їх словами, мав продемонстувати, що для покращення простору довкола себе найчастіше потрібно лише бажання. 

За громадським садом мають доглядати мешканці Опришівців, які долучилися до реалізації проекту. За задумом організаторів, вони мали би залучати ще інших сусідів і розвивати перетворення цього місця.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: