п'ятниця, 18 січня

IT-проект за 33 години: в Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнський студентський хакатон

27-28 квітня у Прикарпатському університеті відбудеться масштабний захід – Всеукраїнський студентський хакатон IT-технологій – ''std::hackathon"

На хакатоні збираються програмісти чи спеціалісти інших галузей, які в закритому просторі протягом відведеного часу працюють, розробляючи програми, які б покращували б життя студентам та спрощували роботу університетам, пише прес-служба Івано-Франківського МВК.

"Ви приходите до нас з ідеєю, ставите перед собою конкретне завдання і за відведений час вирішуєте проблему, відволікаючись лише на "поспати" та "поїсти". У нашому хакатоні участь беруть студенти та абітурієнти різних ВНЗ України, а ментори  досвідчені фахівці у IT-сфері. Подія відбуватиметься у студентському коворкінг-просторі Paragraph, місто Івано-Франківськ", – пояснюють організатори.

Для студентів це:

- можливість перевірити вміння працювати в команді;
- можливість працевлаштування, адже на заході Ви працюватимете безпосередньо з менторами, які оцінять Ваші професійні вміння;
- розробка програм для розвитку університетів України;
- сертифікат участі та цінні призи.
Як все відбуватиметься? Протягом 33 годин учасники працюватимуть над своїми проектами, відволікаючись лише на природні потреби. Вони повинні: придумати ідею, розробити робочий прототип та бізнес-модель. Після завершення часу вони презентують напрацювання спонсорам, які визначають переможців, які отримають цінні призи, сертифікати участі.
Захід відбудеться за підтримки Департаменту молодіжної політки та спорту міської ради.
КОМЕНТУВАТИ