Як повідомляв КУРС, івано-франківські підприємці близько двох тижнів тому розпочали проект «Свій за свого», спрямований на збір коштів та необхідних засобів для українських військових в зоні АТО.
У ході акції ресторани та заклади швидкого харчування Івано-Франківська один день на тиждень з денної виручки певний відсоток коштів виділяють на закупівлю необхідної для українських бійців амуніції.
Також власники ресторанів погодилися розмістити у закладах благодійні скриньки, в яких відвідувачі зможуть залишити свої пожертви військовим.