Івано-франківські регбісти перемогли львів'ян

Спорт 08:50, 16.06, 2014

У Львові відбувся черговий поєдинок попереднього етапу ХХІІІ чемпіонату України з регбі серед команд групи «Захід». Зустрічалися команди львівського РК «Батяри» та івано-франківського РК «Роланд».

Гра пройшла за переваги франківчан, які ще в першому таймі створили для себе цілком комфортну перевагу – 24:0, – інформує Zik.

По перерві гра була більш рівною. «Батяри» зуміли одного разу навіть покласти ігрову «диню» у залікове містечко прикарпатців, що принесло їм 5 ігрових очок. Однак гості у другій половині гри набрали у два рази більше ігрових пунктів.

Тож в підсумку «Роланд» переміг з рахунком 34:5 (24:0) і в такий спосіб вивіз зі Львова бонусну перемогу. Тепер, набравши 16 очок, «Роланд» піднявся на 2-е місце в підгрупі «Захід».