Іванофранківці здобули 9 нагород на всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби

Спорт 12:27, 03.11, 2014

Цими вихідними в Мукачево на міському стадіоні відбувся 21-й Кубок України та Кубок Карпат зі спортивної ходьби. Івано-Франківську область представляли 13 атлетів.

За підсумками двохденної безкомпромісної спортивної боротьби збірна команда області посіла четверте загальнокомандне місце, поступившись третім місцем збірній команді Житомирської області. В індивідуальному заліку усі прикарпатські спосртмени виступили в силу своїх можливостей. Про це розповів голова міськспорткомітету Віталій Матешко, передає Вежа.

За його словами, найбільше подивували двоє скороходів – вихованці Івано-Франківської ДЮСШ. Анастасія Соловій здобула два срібла. Дівчина “дала фори” значно старшим спортсменкам. Іванофранківець Олексій Соловій також показав особисті найвищі досягнення. У нього дві перемоги та дві золоті медалі. Загалом прикарпатська спортивна скарбничка поповнилася дев'ятьма медалями: 3 золотими, двома срібними та 4 бронзовими.