fbpx

Карітас подарував благодійні портфелики 110 першокласникам

Суспільство 18:04, 30.08, 2016

29 серпня в Івано-Франківському Карітасі відбулося свято «Першого портфелика».

Традиційно свято розпочалось з молитовного благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ Владики Володимира Війтишина. Ця акція – свідчення того, що Карітас, виявляючи соціальне служіння, є також місцем живої парафії, місцем зустрічі з Ісусом Христом для кожного нужденного в нашому місті та області.

Завдяки фінансовій підтримці парафіян Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, місцевих підприємців та коштам  благодійної фундації «Люди в потребі» (Німеччина)  Карітас отримав нагоду  забезпечити 110 першокласників портфелями, укомплектованими канцтоварами та шкільним приладдям на суму понад 130 тисяч гривень. 

Цьогоріч благодійі портфелики отримали, зокрема, 16 дітей, батьки яких перебувають в зоні АТО, 10 дітей–інвалідів, 11 вимушено переселених  дітей з Криму та Східних областей України, 55 дітей з багатодітних сімей та 18 дітей з малозабезпечених сімей. Основна ідея  благодійної акції «Перший портфелик», яка проводиться на Івано-Франківщині вже 13 рік поспіль,  – дати відчути радість першого навчального дня у школі кожній дитині, незалежно від соціального статусу її родини.

Кожна дитина раділа портфелику, новеньким зошитам, пеналам, обкладинкам для підручників та зошитів, кольоровим олівцям, фарбам для малювання. А що може бути важливіше, аніж щасливі діти! Карітас дякує усім благодійникам та жертводавцям, які підтримують соціальні ініціативи Карітасу. Завдяки їхній небайдужості та готовності творити діла Милосердя для ближнього діти, які проживають у сім’ях, які опинились в складних життєвих ситуаціях, змогли належним чином  підготуватись до школи. Особлива подяка гуртівні канцтоварів «Ваш Партнер», яка надала знижку в розмірі 68 тис. гривень при закупівлі канцтоварів.

 

 

Наступний етап акції «Перший портфелик» – надання допомоги у вигляді шкільного  приладдя для учнів 2-11 класів. Тому Карітас звертається до небайдужих людей та підприємців нашого міста  з проханням  продовжити  збір благодійних пожертв, адже  допомоги потребують ще  300 учнів 2-11 класів, в тому числі 180 – дітей вимушено-переселених осіб.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: