середа, 16 січня

Ми що, дурніші? – Клімкін в Івано-Франківську наголосив, що в регіоні є унікальні умови для інвестицій

Івано-Франківськ відвідав міністр закордонних справ України Павло Клімкін. В Прикарпатському національному університеті імені В. Стефаника міністр зустрівся зі студентами, громадськими активістами, учасниками АТО, переселенцями, представниками малого і середнього бізнесу, міської та обласної влади.
Зображення 1 / 8 Використовуйте клавіші для перегляду

Під час зустрічі йшлося, зокрема, про масову трудову еміграцію українців. Павло Клімкін зауважив, що українці роблять вагомий внесок в розбудову Польщі.

"Молодь теж їде, а якщо всі виїдуть, то де Україна буде за 5 років? Треба розвиватись як європейська країна. В нас є Карпати – це центр Європи",  зазначив міністр.

Клімікін наголосив, що звичайним українцям потрібно братися за власний бізнес.

"Є система мікрогрантів. Є багато стартапів. Що потрібно, щоб просунути ідею? Готовий слухати людей, кому потрібен мікрогрант, а кому кредит. Хтось виїде, але хтось залишиться будувати країну. Засоби є, нам готові давати гроші, але питаються, що ми з ними робитимемо. Поляки використали всі кошти, що їм дали. Ми що, дурніші? Давайте починати з маленького, але вашого особистого. На Прикарпатті абсолютно унікальні умови, щоб затягнути інвесторів, їм тільки треба показати вашу унікальність",  сказав Клімкін.

Павло Клімкін зауважив, що захотів зустрітись саме в університеті, оскільки тут є "багато мізків та рук". 

Волонтери та представники сільськогосподарського підприємництва Івано-Франківщини продемонстрували успішне підприємство, що спеціалізується на органічній продукції, розповіли про можливість створення кооперативів як одного із механізмів забезпечення членів громади товарами, роботою чи послугами.

КОМЕНТУВАТИ