вівторок, 23 жовтня

Люди, які визволили Саакашвілі, не несуть жодної відповідальності, бо він був викрадений, а не затриманий, – Галабала

Лідера РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі не затримували, а викрали правоохоронці, тому люди, які визволили його з автомобіля, не повинні нести жодної відповідальності.

Про це заявила один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ Ольга Галабала в ефірі каналу UMN, повідомляє прес-служба партії.

"Ніякого арешту Саакашвілі вчора не було. Луценко заявив, що то йому заява поштою відправлена, то вручена, то не вручена, то протокол про затримання був, то не був",  сказала вона.

Галабала підкреслила, що згідно з юридичними процедурами має бути три складових, коли відбувається затримання:

- рішення суду;
- вручення підозри;
- протокол затримання.

"Нічого з цих трьох речей, які встановлюють, що затримання дійсно відбулось, не було з точки зору юридичної. Вчора Саакашвілі просто банально викрали",  заявила Галабала.

Вона додала, що під час викрадення Саакашвілі представники правоохоронних органів не представились і не повідомили, чому його забирають.

"Жодної відповідальності, кримінальної чи іншої, ніхто з людей, які вивільняли Саакашвілі, не може нести, тому що він не був затриманий, а його викрали. Активісти це побачили і його виручали",  підкреслила Галабала.

Вона також повідомила, що о 6 ранку в середу було здійснено штурм наметового містечка.

"Вони точно знали, в якому наметі мав би бути Саакашвілі, хоча його там не було. Вони напали на намет, який був посередині табору, о 6 ранку побили людей. Це були люди з Конотопа Сумської області. Травмовано 11 людей, в них поламані руки, ноги, розтрощені ребра",  відзначила представниця РНС.

Вона додала, що коли активісти побачили, що йде штурм, вони вибігли з Михайлом Саакашвілі до готелю "Київ" і одну годину перебували там.

Нагадаємо, 5 грудня слідчі Генеральної прокуратури разом зі Службою безпеки затримали Михайла Саакашвілі після обшуків в його квартирі.

Прихильники Саакашвілі заблокували автомобіль, в якому був Саакашвілі. Вони вивели лідера РНС з автомобіля та повели його до Верховної Ради.

6 грудня о 6 ранку силовики штурмували наметове містечко під Верховною Радою та жорстоко побили людей. Вони хотіли затримати лідера партії РНС Михайла Саакашвілі.

КОМЕНТУВАТИ