понеділок, 10 грудня

Марцінків доручив показово демонтувати МАФи на Вічевому майдані та "стометрівці"

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків обурений незаконним розміщенням МАФів на Вічевому майдані та вулиці Незалежності.
Руслан Марцінків Руслан Марцінків

Сьогодні під час оперативної наради Руслан Марцінків доручив начальнику департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлові Смушаку демонтувати МАФи на вулиці Незалежності і Вічевому майдані, а також поцікавився, хто надав дозвіл, оскільки розміщення МАФів там заборонене.

"Демонтувати, причому показово", – наголосив мер.

Він доручив зробити це негайно і розірвати договір. Рішення про демонтаж МАФів ухвалять на засіданні виконавчого комітету у четвер.

Пізніше міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у мережі Фейсбук повідомив, що МАФи, які будуть демонтовувати це возики для продажу морозива, які "перетворилися" у МАФи.

"Прогулювався у неділю Вічевим майданом та Стометрівкою. За тиждень возики для продажу морозива перетворився у МАФ. Це неприпустимо. Якщо ми дали дозвіл на продаж морозива, це не означає, що там можна поставити МАФ. Ми нікому не даємо дозвіл на МАФи на Вічевому й вул. Незалежності" - написав Марцінків.

КОМЕНТУВАТИ