четвер, 17 січня

До Нового року на франківській "стометрівці" створять "зимову казку" за допомогою ілюмінації

На головній пішохідній вулиці Івано-Франківська до новорічних свят встановлять світлодіодну арку з 2920 вогниками.
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

"Цьогоріч у нашому місті буде справжня зимова казка. Адже, окрім 3D ілюмінації на головній ялинці міста, яка тішила франківців та гостей міста торік, цього року ми підготували ще одну несподіванку – святковими вогниками освітлимо головну пішохідну вулицю міста  стометрівку. На ній встановимо 46 однакових арок зі світлодіодною ілюмінацією теплого та холодного білого кольорів",  написав Руслан Марцінків у Фейсбук.

В ефірі телеканалу РАІ міський голова зазначив, що ідею встановлення арки запозичили у європейських міст. "Вони досить цікаві, тому, аби привабити туристів, встановимо їх тут", – сказав Руслан Марцінків.

Аукціон на придбання світлодіодної арки оголосило КП "Міськсвіто". Очікувана вартість закупівлі 3 мільйони гривень, у неї також входять монтажні роботи. 

За технічним завданням каркас світлодіодної арки має складатися з 46 променів.

"Конструкція арки складається із променів, які виглядають, як струї води, що витікають із квітки лілії. ... Дюралайт на зовнішній частині арки мерехтить білим теплим кольором. На внутрішній частині конструкції використовується світлодіодна гірлянда (28 штук), мерехтить холодним білим кольором. Кожна  гірлянда має довжину 10 м, на якій є 100 діодів",  йдеться в описі технічного завдання.

Аукціон відбудеться 27 листопада. Переможець має поставити товар до 10 грудня і протягом 15 днів завершити монтажні роботи.

КОМЕНТУВАТИ