п'ятниця, 14 грудня

Медичним та шкільним закладам Долини допомагають Франція та Німеччина. ФОТО

Напередодні новорічних та різдвяних свят Асоціація "Медична і благодійна допомога Франція-Україна" зробила для медичних та освітніх закладів Долини чудовий подарунок. Ціла фура гуманітарного вантажу прибула до них за сприяння Благодійного фонду Долини та Долинської міської ради.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

Завдяки французьким благодійникам дитяча міська лікарня поповнилася оновленим обладнанням: медичними ліжками, кріслами, каталками, медичними шафами. Кухня Долинської центральної лікарні отримала морозильну камеру для зберігання продуктів харчування, пише "Добра справа".

Не оминули увагою і навчальні заклади. Новими функціональними партами та кріслами поповнилися школи №6, 7, 4. Учні діляться враженнями, що за новенькими партами зручно та комфортно, оскільки кожна з них має додаткове відділення із замком, в якому можна зберігати особисті речі та шкільне обладнання.

Благодійники особливу увагу приділяють особам із інвалідністю, тому Асоціація інвалідів та територіальний центр отримали інвалідні візки.

У черговий раз медичні та освітні заклади Долинщини отримали благодійну допомогу з Німеччини. Завдяки такій допомозі Долинська дитяча лікарня поповнилася новими функціональними ліжками, медичними столами.

Цей гуманітарний вантаж особливо цінний, оскільки долинські заклади мали змогу отримати сучасні потужні комп’ютери. Ними вже користуються в Долинській гімназії №1, природничо-математичному ліцеї, школах №4, 5, 6, 7.  У Долинській центральній районній лікарні впроваджується медична електронна система ЕМСІМЕД, тому питання комп’ютерного забезпечення  дуже актуальне.

КОМЕНТУВАТИ