fbpx

У мерії передумали затверджувати офіційний логотип Франківська – справу брендингу довірять професіоналам

Суспільство 13:33, 17.01, 2018

Вчора прес-служба міського голови Івано-Франківська оприлюднила проект логотипу Івано-Франківська, який переміг в онлайн голосуванні. Після хвилі обурення в соціальних мережах у мерії вирішили відмовитись від нього та довірити розробку нового логотипу професіоналам.

Як писав КУРС, за логотип-переможець проголосували 419 франківців. Проект логотипу мала затвердити сесія міської ради. Але після кепкування користувачів соцмереж з обраного логотипу та висміювання його у у Вікіпедії у мерії вирішили не виносити проект рішення на сесію ради.

Ситуацію, що склалась навколо можливого візуального стилю, прокоментував заступник міського голови з економічних питань Богдан Білик, інформує прес-служба МВК.

Він зазначив, що обраний мешканцями макет не є остаточним. Крім того, через обмеженість поданих пропозицій і малу кількість учасників голосування такий знак не виноситимуть на прийняття міською радою як офіційний логотип міста.

"Ми хотіли спробувати залучити громадськість до створення візуального стилю. Так, відділ міжнародних зв’язків, туризму та промоції запропонував варіанти вже знайомого логотипу на голосування. Проте жоден з них, навіть переможець, не задовольняє очікування громади та міської ради щодо офіційного логотипу Івано-Франківська", – зауважив Білик.

Після такого експерименту справу брендингу міська рада довірить професіоналам.

Слід зазначити, що в рамках реалізації українсько-канадського проекту ПРОМІС триває розробка маркетингової стратегії міста. Івано-Франківськ є одним з міст, якому ПРОМІС готовий профінансувати брендинг міста.

В кінці січня відбудеться робоча зустріч з представниками канадського проекту щодо процесу виготовлення логотипу. Відтак будуть сформовані технічні завдання для проектування. За результатом засідання робочої групи буде оголошено тендер. Фірма-переможець приступить до брендингу. Результат напрацювань міська рада представить громадськості.

А зараз франківцям пропонують обрати елемент, який стане акцентом нового логотипу. Вже з 18 січня на офіційному сайті міста оголошується голосування. Тільки після того, як жителі висловлять свою думку, обраний елемент стане одним із критеріїв технічних завдань.

Читайте КУРС у Telegram – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: