"Трикутником" фестиваль назвали не випадково, адже місце, на якому відбувається дійство, нагадує форму цієї фігури, і місцеві так його називають. Як розповідає місцева жителька, молодь завжди збиралась тут на свято Івана Купала, а згодом ініціатори об’єднались і вирішили зробити фестиваль, йдеться в сюжеті ТРК "Карпати".
Підготовка тривала понад 6 місяців. Організатори взяли за мету об’єднати молодь від Сходу до Заходу. Для того, щоб кожен міг навчитися нового та гарно провести час, створили 6 різноманітних локацій.
Арт-майданчик поєднав гончарство, різьбу по дереву, ліплення з полімерної глини, виготовлення ловців снів, свічок та м’яких іграшок. За бажанням можна було брати участь у будь-якому з майстер-класів.
Цікаво, що на фестивалі – близько 90 волонтерів з різних куточків України, а музична сцена "Трикутника" зібрала українські гурти практично з усіх куточків держави.
Літературна сцена відкрила світ поезії та познайомила з творчістю сучасних письменників. Були серед них й іванофранківці. Письменниця Мілена Вітровська у перший день фесту була єдиним представником цього міста.
Перед фестивалем розігрували квитки у соціальних мережах, адже організатори називають "Трикутник" не просто фестивалем і не просто назвою мальовничої місцини, а місцем – де зустрічаються друзі.
Читайте також: Фестивальне літо на Прикарпатті: етнографічні і мистецькі фести