п'ятниця, 22 березня

На Богородчанщині відремонтували лікарняну амбулаторію

Протягом двох років з обласного та районного бюджетів виділено кошти у сумі 3,8 млн грн для проведення ремонту приміщення.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
У відкритті після капітального ремонту приміщення амбулаторії загальної практики і сімейної медицини в селі Манява взяли участь керівники району, представники департаменту охорони здоров’я ОДА, депутати обласної і районної ради, працівники амбулаторії та жителі села, передає прес-служба ОДА.
 
У 2015 році за кошти обласного бюджету перекрито дах Манявської АЗПСМ на суму 201 672,80 грн. У 2017 році проведено капітальний ремонт системи опалення (встановлено твердопаливні котли), капітальний ремонт паливної, заміну водопроводу, каналізаційної системи та сантехніки на загальну суму 186 164 грн. З них кошти: 150 000 – обласний бюджет, 5000 – районний бюджет, 31 164 – сільський бюджет.

Голова райдержадміністрації Франко Єжак зазначив: "Обласна та районна влада буде й надалі покращувати матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я району. Створення сприятливих умов для надання медичної допомоги жителям сіл є пріоритетним завданням для виконавчої влади".

КОМЕНТУВАТИ