За допомогою медиків з переломом ноги після ДТП учора змушений був звернутися 34-річний житель Тисменицького району. Близько 15 год. 40 хв. чоловік напідпитку у селі Драгомирчани спробував перейти дорогу у невстановленому місці, проте потрапив в автопригоду – на нього наїхав автомобіль ВАЗ 2106 під керуванням 64-річного іванофранківця, інформує відділ управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області.
Ще одна аварія за участю жінки-пішохода, яка перебувала у стані алкогольного сп’яніння, трапилася минулої ночі на кільцевій розв’язці вулиць Довженка – Чорновола в Івано-Франківську. Поопівночі на 36-річну місцеву жительку, яка намагалася перетнути дорогу навпростець поза межами пішохідного переходу, вчинив наїзд ВАЗ 2109 під керуванням 45-річного водія-франківця. Потерпілу госпіталізовано з травмою голови.
За кожною з автопригод, у якій постраждали пішоходи, розпочато кримінальні провадження.