п'ятниця, 22 лютого

На Франківщині поліція за годину зафіксувала півсотні водіїв, які перевищили швидкість

Днями на Івано-Франківщині патрульні почали використовувати прилад TruCam для вимірювання швидкості. Результати за три дні вражають – водії масово порушують правила дорожнього руху у населених пунктах.
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду

Сьогодні, 10 жовтня, на трасі Н-10 лише за годину роботи інспектори зупинили близько півсотні водіїв-порушників. Водії на попереджувальні дорожні знаки не звертають уваги. 

Але щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення, їх у перший тиждень не штрафуватимуть. Постанови виноситимуться з 15 жовтня, передає Сектор комунікації Івано-Франківщини. 

Відповідно до статті 122 КУпАП (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху), а саме за перевищення швидкості більш як на 20 км/год.  санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч. 1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год.  штраф 510 гривень (ч. 3).

Зосередили увагу патрульні у місцях концентрації ДТП та на аварійно небезпечних ділянках дороги. На трасі службові автомобілі повинні увімкнути проблискові маячки.

Наразі водії зупиняються на вимогу поліцейського і визнають, що перевищували швидкість. Перші результати уже є: пристрій завадив нетверезому водію рухатися далі.

Нагадаємо, що втрутитися у систему пристрою неможливо через спеціальне шифрування. Такої функції, як видалити чи змінити інформацію, немає.

Поліцейські закликають керманичів дотримуватися правил дорожнього руху і не перевищувати швидкості.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ