неділя, 19 травня

На Франківщині відкрили третю амбулаторію сімейної медицини. ФОТО

Татарівська сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини є третім закладом, який відкрили в області у рамках реформи сільської медицини.
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду
На цей час амбулаторія повністю забезпечена медичним обладнанням. Також придбано новий сучасний поліклінічний автомобіль, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
Сьогодні на урочисте відкриття медичного закладу завітали заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, голова Татарівської сільської ради Олег Дзем'юк, Яремчанський міський голова Василь Онутчак, духовенство та громада села.

Присутніх привітав Віталій Федорів. Посадовець підкреслив, що відкриття закладу сприятиме покращенню стану надання медичних послуг, зробить їх більш якісними і доступними для сільських жителів.

"Впевнений, що люди будуть задоволені якістю надання медичних послуг у цій амбулаторії, де створені всі належні умови як для пацієнтів, так і для медичного персоналу", – сказав Віталій Федорів.

За словами Олега Дзем'юка, амбулаторію зведено у рамках програми Президента України "Доступна медицина" та оснащено відповідно до примірного табеля забезпечення закладів первинної медико-санітарної допомоги в сільській місцевості.

Зазначимо, що для будівництва усіх 26 амбулаторій в області зарезервовано один мільярд гривень із Держбюджету.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

КОМЕНТУВАТИ