понеділок, 20 травня

Новорічна казка: на франківській стометрівці засяяли понад три десятки світлодіодних арок. ФОТО

Ввечері 31 грудня на вулиці Незалежності в Івано-Франківську засвітили світлодіодну арку.
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду

"Наче тисячі зірок падають над Івано-Франківськом. Все для того, щоб здійснити наші найкращі, найпотаємніші бажання. З Новим 2018-м роком", - написав міський голова Руслан Марцінків у мережі Фейсбук.

Світлодіодну арку на стометрівці цього року підприємство "Ялинка України" встановило безкоштовно, для реклами своєї продукції. 

Ілюмінація мала складатися із 46 світлодіодних арок-променів. Проте через зрив тендеру працівнкии не встигли змонтувати кілька арок.

Як писав КУРС, КП "Івано-Франківськміськсвітло" оголосило тендер з очікуваною вартістю 3 млн грн на встановлення на пішохідній частині вулиці Незалежності світлодіодної арки, яка мала складатися із 46 променів. Найменшу цінову пропозицію запропонувао ПП "Ялинка України" – 2 985 000 грн. На сайті ProZorro опублікували повідомлення про намір укласти договір з переможцем. Втім, інший учасник – ТОВ "Люм'єр Україна" – 8 грудня оскаржив до Антимонопольного комітету протокол щодо визнання ПП "Ялинка України" переможцем.

Розгляд скарги призначили на 27 грудня. Але вже 22 грудня тендерний комітет скасував відкриті торги із закупівлі світлодіодної арки "у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі".

Як повідомив у коментарі КУРСу директор КП "Івано-Франківськміськсвітло" Віктор Синишин, підприємство "Ялинка України" звернулося до міського голови Руслана Марцінківа з пропозицією встановити у Франківську на час новорічно-різдвяних свят світлодіодну арку безкоштовно  як подарунок місту і заодно рекламу власної продукції. Можливо, у майбутньому місто таки викупить арку.

27 грудня виконавчий комітет дав дозвіл на встановлення ілюмінації на пішохідній частині вулиці Незалежності.

Читайте КУРС у Telegram - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ