На франківському ВО Карпати будуть робити дрони для армії ФОТО
субота, 18 серпня

На франківському ВО "Карпати" будуть робити дрони для армії. ФОТО

На державному підприємстві ВО "Карпати" планують запустити дрібносерійне виробництво військових безпілотників та спецсистем для боротьби з дронами противника.
Фото з офіційного сайту ДК "Укроборонпром". Фото з офіційного сайту ДК "Укроборонпром".

Про це йшлося на нараді за участю керівництва державного концерну "Укроборонпром". Заступник генерального директора з розвитку концерну Артур Херувімов та директор "Укрспецекспорту" Мирослав Халік 29 січня цього року побували в Івано-Франківську на ВО "Карпати" з робочим візитом, повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". 

На зустрічі йшлося про нові проекти франківського підприємства. Обговорили також співпрацю ВО "Карпати" і ДП "Електричні системи" з американською компанією Delphi. Переговори відбулися за участі генерального директора ДП "ВО "Карпати" Дмитра Втерковського та директора ДП "Електричні системи" Олександра Тіщенка.

Учасники наради підбили підсумки діяльності за 2017 рік, а також стратегію розвитку ДП "ВО "Карпати" у 2018 році.

Важливим питанням наради стало впровадження нових проектів на ДП "ВО "Карпати", зокрема, обговорили низку вимог щодо підписання контракту з іноземними партнерами-замовниками.

Під час наради демонстрували безпілотні літальні апарати, дрібносерійне виробництво яких планує запровадити "ВО "Карпати". Йшлося також про розробку та виробництво спеціальних систем для боротьби з дронами противника. Виробництво цих систем та дронів має високий пріоритет для підприємства, в тому числі завдяки високому експортному потенціалу.  

Зауважимо, з огляду на фінансові результати ДП "ВО "Карпати" у минулому році стало найбільшим платником податків у регіоні серед виробничих підприємств державного сектору економіки. Так, у 2017 році сплачено податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджетів всіх рівнів на загальну суму 128 млн грн. Загальна чисельність працівників підприємства досягла 3292 фахівців, а середня заробітна плата означилася 7393 грн. Обсяг товарної продукції за 2017 рік склав 527 644 тис. грн, що на 51% перевищує обсяг виробництва товарної продукції у порівнянні з 2016 роком. Виконання фінансового плану за 2017 рік складає 110,9%.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ