fbpx

На Калущині у помешканнях 76 одиноких громадян зробили поточний ремонт

Суспільство 16:59, 30.11, 2015

Днями на засіданні колегії райдержадміністрації про роботу Калуського районного територіального центру соціального обслуговування, у якому є 65 штатних одиниць, за десять місяців 2015 року звітував директор центру Андрій Рогатинський.

Основним завданням територіального центру є виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги, визначення їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні та забезпечення якісного надання соціальних послуг. Працівники територіального центру спільно з представниками сільських та селищної ради щорічно проводять роботи з виявлення та обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких пенсіонерів та інвалідів району, повідомляє Калуська РДА.

Наразі соціальним обслуговуванням охоплено всі 53 населених пункти Калуського району. За десять місяців 2015 року виявлено 2204 громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності), інших громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціального обслуговування. На облік взято 2096 громадян.

Цього року поточний ремонт житла проведено у 76 помешканнях одиноких громадян, що вдвічі більше, аніж торік.

Враховуючи епідеміологічний стан із захворюванням  на туберкульоз, в районі проведено нараду з  соціальними працівниками, які безпосередньо надають соціальні послуги в населених пунктах району, за участю заступника головного лікаря центральної районної лікарні. За підсумками наради вирішено проводити щорічну диспансеризацію всіх працівників територіального центру, а також про відстеження та оперативне інформування лікарів сімейної практики про виявлені факти рецидивних проявів туберкульозу серед одиноких громадян, яким надають послуги соціальні робітники. За оперативними даними, серед 744 одиноких громадян, які обслуговуються, осіб з відкритою формою туберкульозу немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: