Мета проекту – влаштувати мистецьку імпровізацію ближче до неба і зовсім у несподіваних умовах. Колишня військова радіолокаційна станція "Памір", що на горі Томнатик, буде використана для створення сучасного медіапроекту "Море можливостей", анонсує ініціатор проекту, директор фестивалю "Старе кіно по-новому", музикант Роман Рось.
Проект є продовженням циклу "Agoraphobia", перші концерти з якого відбулися в "Оптимістичній" печері, що на Тернопільщині, в соляній печері "Wieliczka" біля Кракова в рамках програми міністра культури Польщі, та на горі Високий Верх на Боржавському хребті.
Ідея проекту – експеримент зі створенням та сприйняттям сучасного мистецтва та імпровізаційної музики в природному середовищі. В рамках проекту один із куполів станції буде розмальований сакральними орнаментами української писанки. Тому офіційна назва проекту – "Море можливостей. Писанка на горі Томнатик".
До акції організатори планують залучити дітей з дитячих будинків та наших захисників – військових, які знаходяться на стадії психологічної реабілітації після участі у військових діях на сході України.
Мистецькою акцією хочуть активізувати питання збереження екології ріки Черемош та Карпатських гір. Ще раз нагадати про забруднення ріки, знищення природного русла та екології будівництвом міні-ГЕС. Торкнути дією внутрішню екологію людини.
"Перш за все збереження і плекання її. А теж гір, як застиглого моря без берега, лісу і всієї карпатської природи в повній її красі", – зазначив Роман Рось.
Також КУРС писав, що Обласна рада проголосувала за повну заборону будівництва ГЕС на Дністрі
"Запрошуємо взяти участь у проекті і цим сприяти збереженню легенів нашої країни, взяти участь у створенні сучасної медіавистави на горі Томнатик, двох медійних концертів у Чернівцях та Івано-Франківську", – звернувся Рось до спільноти у Фейсбук.
Сторінка фесту у ФБ – за посиланням.