вівторок, 19 березня

На Промприладі пройде музичний марафон та концерт пам'яті Федота

Вечір пам’яті Федота – це музичний марафон та концерт зі знаковим лайн-апом, створений низкою людей та колективів, які хочуть переосмислити та зберегти пам’ять про творчість франківського музиканта Федота (Андрія Федотова).

В цей вечір, 14 квітня, в Парасольковому цеху на ревіталізованих площах Промприладу буде грати хороша музика, демонструватимуться особливі мультимедійні матеріали та говоритимуться важливі слова.

А що найважливіше – це буде майже 6 годин того музичного Івано-Франківська, на формування якого дуже вплинула творчість та особистість Федота, Андрія Федотова.

В цей вечір для всіх, та передовсім для Федота, гратимуть такі музичні колективи як Шотурма та Юрців, Lumara.Urban, Рура, Орбахоса, Конада, Ґоґодзи Ґанскі, Пенсія та Familia Perkalaba. Ведучим концерту буде Ярема Стецик.

Ідея концентру народилася серед друзів та колег Федота та реалізується ними. Всі запрошені гурти є дотичними та/або близькими до творчості Федота та виступають на благодійних засадах.

Своїми послугами та внутрішніми ресурсами підтримують концерт також Центр сучасного мистецтва та Сімейна ресторація Мулярових. Промприлад.Реновація надає приміщення, Сопрано забезпечує технічне обладнання, а а Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ піклується про загальний продакшн.

Всі деталі стосовно концерту можна знайти в події в Фейсбуці.

З додатковими питаннями стосовно прес-конференції прохання звертатися на мейл info@inshi.in.ua.

КОМЕНТУВАТИ