Відпочинковий цех розмістився на території, яка має в результаті реалізації проекту франківської платформи "Тепле місто" стати громадською. Поміж корпусами вже мертвих цехів заводу на одній із алей колишнього "Промприладу" встановлена сцена, яка одночасно є літнім кінотеатром. Ще один міні-кінотеатр розташований неподалік. На цих підмостках розгортаються всі головні події трьох вечорів відпочинкового цеху – лекції, диспути, кінопокази, музичні сейшни. Уздовж алеї до сцени облаштували лаундж-зону – вуличні меблі та павільйони із пивом та легкими закусками приймають публіку.
Відпочинковий цех урбан-фесту "Сеанс міського сканування" починає роботу о 20.00 і завершує о 01.00 впродовж цих днів до 19 серпня включно. Вхід – з вулиці Сахарова.
Учора, 16 серпня, відбулося відкриття нової локації. Представник Бюро німецького співробітництва у Львові Міхаел Енгель (GIZ) розповів і продемонстрував приклади перетворення закинутих промислових територій. За його словами, це стало тенденцією постіндустріального суспільства, в якому живемо. Досвід Словаччини, Німеччини, Румунії, як виявилося, може бути близьким для України і слугувати прикладом для розробки подібних проектів. Йдеться про перетворення таких територій, як "Промприлад", на виставкові центри та мюзік-холи, моли та майстерні, кінозали і універсальні території, де відбувається колаборація різних мистецьких цехів.
Програму продовжила відеоінсталяція документального фільму "Виробництво" Богдана Ославського, яка розповідала про теперішню роботу залишків "Промприладу". Працівники заводу та пенсіонери ділилися своїми жалями і марними сподіваннями, так, що увігнали нечисленних глядачів у стан, близький до депресії.
Наступний кінопоказ українських короткометражок від MyStreetFilms-Рубіж "86" продовжив тему деградації і занепаду промислових гігантів в центрі та на сході країни, що закріпило думку про невідворотнє перетворення "Промприладу".
Як це може бути, глядачі відчули з Євгеном Філатовим: діджей запропонував high-джаз – і похмурі стіни, освітлені веселими різнокольоровими лампочками, перестали видаватися декораціями з апокаліптичних фільмів.
Сьогоднішня програма Відпочинкового цеху на "Промприладі" обіцяє ще один урок від Німецького бюро співробітництва GIZ – досвід реконструкції житлових дворів у Львові. Музичний джем із залученням всіх охочих та перформанс "Ніч вогнів".
"Ніч вогнів", фактично також мистецький джем, поєднає рух, музику і візуальне мистецтво. Опівночі весь цей драйв змінить тиша і звуки природи.