четвер, 23 травня

На Прикарпатті планують побудувати 4 вітрові електростанції

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук підписав Меморандум про співробітництво у сфері розвитку вітроенергетики в Івано-Франківській області із ТОВ "КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬК".
Згідно з документом, вітрові електричні станції заплановано побудувати на території Перегінської селищної ради та Липовецької сільської ради Рожнятівського району, Брошнівського та Осмолодського лісового господарства, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

"Сьогоднішня подія вкотре доводить, що Івано-Франківщина відкрита для бізнесу, для інвестицій,  зазначив Олег Гончарук. – Підкреслю, що відновлювальна енергетика в наш час є важливою складовою для забезпечення енергетичної незалежності нашої держави".

У свою чергу, директор підприємства Андрій Гріненко подякував голові облдержадміністрації за довіру і розповів про напрацювання, які його компанія має в цій сфері. А також відзначив, що ТОВ "КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬК" зареєстрована в області і сплачує всі свої податки саме на Прикарпатті.

Слід відзначити, що реалізація Меморандуму стане практичним внеском у соціально-економічний розвиток Прикарпаття i дозволить за рахунок об'єднання вcix можливих джерел фінансування та залучення інвестицій забезпечити диверсифікацію джерел енергопостачання регіону, сприятиме його енергетичній незалежності.

КОМЕНТУВАТИ