fbpx

На Прикарпатті планують призвати 500 чоловік

Суспільство 17:06, 28.01, 2016

Районні та міські військові комісаріати Івано-Франківської області проводять набір громадян України 18-60 років на військову службу за контрактом і резерву Збройних Сил України, до навчальних військових частин Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Повітряних сил та інших військових частин на посади рядового, сержантського та старшинського складу.

Про це розповів військовий комісар Івано-Франківського ОВК Володимир Ярмошук.

"На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли військово-психологічний відбір. Для осіб рядового складу контракт укладається на 3 роки, для сержантського і старшинського року контракт може бути 3-5 років. Плани про призов уже доведені військкомату. За перший квартал треба призвати близько 500 чоловік. На сьогоднішній день уже укладено контракти з 14 призовниками", – зазначив Ярмошук.

У І кварталі 2016 року планують укомплектувати за контрактом наступні військові частини:

Сухопутних військ ЗС України:

  • військова частина пп В4673 (м. Мукачево, Закарпатська обл.);
  • військова частина пп В0259 (м. Володимир-Волинський, Волинська обл.);
  • військова частина пп В4252 (м. Хмельницький, Хмельницька обл.);
  • військова частина пп В3950 (м. Коломия, Івано-Франківська обл.);
  • військова частина пп В3765 (м. Броди, Львівська обл.);
  • військова частина пп В5082 (смт Н. Калинів, Львівська обл.);
  • військова частина пп В3225 (м. Хмельницький, Хмельницька обл.);

Високомобільних-десантних військ ЗС України:

  • військова частина пп В4745 (м. Костянтинівка, Донецька обл.);
  • військова частина пп В3516 (м. Костянтинівка, Донецька обл.)

Держава гарантує військовослужбовцям стабільне фінансове забезпечення від 7 тисяч гривень. Якщо вони відправляються у першу лінію зони АТО, то їм надається надбавка 4200 гривень, за перебування у другій лінії АТО – 1200 гривень.

"Зараз звільняється 4 хвиля мобілізації, їм пропонують заключити контракт на 6 місяців. Якщо військовослужбовець відмовиться, а потім через відсутність роботи чи з інших причин знову захоче служити, то йому прийдеться укладати повноцінний контракт на 3-5 років",  додав військовий комісар.

У Франківському міському комісаріаті створили цілодобову "гарячу лінію" 067 340 68 51 для громадян, які прийняли рішення про бажання укласти контракт. Вони зможуть дізнатися усю потрібну інформацію за цим номером.

Призовники будуть направлені у навчальні центри, де проходитимуть підготовку 2-3 місяці. Якщо у людини уже є військові навики, то підготовка буде коротшою, а якщо призовник  18-річний юнак, то його навчання проходитиме довше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: