понеділок, 20 травня

На Прикарпатті судитимуть інспектора Держпраці, який вимагав у головного лікаря 15 тисяч хабара

У Рогатинському районному суді слухатимуть справу головного державного інспектора Управління Держпраці, якого обвинувачують у вимаганні від головного лікаря Букачівецької міської лікарні 15 тисяч гривень та 100 літрів дизпалива.
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Під час досудового розслідування слідчі встановили, що головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в Івано-Франківській області вимагав 15 000 грн та 100 л дизельного пального за невказання значних порушень, виявлених в ході перевірки Букачівецької міської лікарні.

Про вимагання хабара 15 червня у поліцію заявив головний лікар Букачівецької лікарні.

Затримали правоохоронці інспектора 19 червня під час отримання від головного лікаря 800 грн та двох талонів на дизпаливо по 10 літрів кожен.

Підготовче засідання у справі призначено на 13 серпня. Воно відбудеться о 12 годині у Рогатинському районному суді.

Інспектора обвинувачують за ч. 1 ст. 368 КК України (Одержання хабара). Йому загрожує покарання у вигляді штрафу від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

КОМЕНТУВАТИ