п'ятниця, 22 березня

На Прикарпатті всіх сиріт занесли в єдину комп'ютерну базу

З метою попередження соціального сирітства службами у справах дітей забезпечено раннє виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та стовідсоткове внесення інформації про цих дітей в Єдину інформаційно-аналітичну систему "Діти" (ЄІАС "Діти").

Зокрема, станом на 27 лютого, на обліку служб у справах дітей перебуває 1427 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 367 дітей як такі, що опинились у складних життєвих обставинах. Із 1427 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1126 влаштовані під опіку, піклування.

В області функціонують 82 прийомні сім’ї, куди влаштовано 123 дитини-сироти та дитини, позбавлені батьківського піклування, 10 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), в яких виховується 57 дітей.

Упродовж січня-лютого цього року в сім’ї громадян влаштовано 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 10 – під опіку, піклування, 2 – в прийомні сім’ї, 4 – в ДБСТ, також громадянами України усиновлено одну дитину-сироту.

Загалом, сімейними формами виховання охоплено 1306 (91,5%) дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що є одним з найвищих показників серед областей України (станом на 27.02.2016 року – 91%). 

КОМЕНТУВАТИ