fbpx

Наша мета – розвиток в Україні гастрономічної культури, – Віктор Шевченко

Стиль життя 11:03, 13.06, 2016

Днями ТК "Буковель" відбувся перший загальнонаціональний кулінарний конкурс Bukovel Cooking Contest 2016.

Організатори обіцяють, що конкурс стане доброю традицією та відбуватиметься щорічно у червні місяці.

"Головне наше завдання сьогодні – це розвиток гастрономічної культури в Україні. Цей конкурс мотивує і допомагає розвиватись в професійному середовищі молодим кухарям. Стосовно ж "Буковеля" та нашої мережі закладів харчування, то ми, незважаючи на те, що досягли певних висот в гастрономії, не зупиняємось на досягнутому, а слідкуємо за новими гастрономічними тенденціями і втілюємо чимало інновацій",  говорить Віктор Шевченко, керуючий партнер компанії "Carte-l", організатор фестивалю.

Два десятки кухарів-фіналістів регіональних конкурсів зійшлися на першому загальнонаціональному змаганні шефів у серці Карпат. Упродовж трьох днів вони виборювали звання найкращого, готуючи різноманітні страви. Найбільше ж уваги було приділено українській кухні, яку прагнуть зробити виразнішим та впізнаванішим брендом.

"Зараз у "Буковель" приїжджає надзвичайно багато людей відпочивати, адже його інфраструктура розвивається шаленими темпами і відповідає світовим стандартам. Відповідно, курорт потребує і того, щоб заклади харчування відповідали світовим стандартам, а кухня розвивалась в різних напрямках від досконалої української до італійської, азіатської… Тому такі конкурси розвивають конкурентне середовище і стимулюють розвиток гастрономії в цілому в Україні",  розповідає Валерій Поляков, ініціатор фестивалю, засновник Ресторанної асоціації "Клуб рестораторів".

Майстерність кухарів оцінювало міжнародне журі, в якому – потенційні роботодавці. Оцінювали з точки зору організації процесу, технологій, які використовують під час створення страви, її смак і витрачений на це час. Учасники конкурсу сміливо міксували базову класику кулінарного жанру з народними традиціями та новими техніками. 

Найкращим визнали молодого та перспективного Тараса Павліва, друге місце у Тараса Боднара, а трійку замикає Віталій Кареєв.

Переможцям у дебютному конкурсі, окрім лаврів переможців та визнання журі, презентували тиждень відпочинку в "Буковелі", а також вікенд на двох.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: