fbpx

Науковці ІФНМУ взяли участь у конгресі Європейської академії педіатрії в Парижі

Суспільство 12:56, 06.11, 2018

У Парижі відбувся сьомий конгрес Європейської академії педіатрії (European Academy of Paediatric societies). Подію відвідали 3250 учасників із 104 країн світу. Серед близько 40 представників з України були викладачі кафедри дитячих хвороб навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету доценти Ярослав Семкович та Віра Сем’янчук.

З 29 жовтня по 3 листопада щодня паралельно відбувалось 8-12 секційних засідань на різну тематику. Більш як 300 доповідачів із різних країн представили матеріали досліджень. Акцентом конгресу була доказова медицина, яка ґрунтується на засадах ефективності і досвіду, передає прес-служба ІФНМУ.

За словами науковців ІФНМУ, велику увагу приділяли розвитку генної терапії при первинних імунодефіцитах та генетичних захворюваннях, епігенетиці та precision medicine (остання прогресивно розвивається); показано вплив стресових факторів на епігенетичному рівні протягом життя на розвиток багатьох захворювань. Актуальними залишаються автозапальні захворювання, диференціальна діагностика хронічного кашлю, важкої бронхіальної астми та wheezing, харчової алергії та нутрітивної підтримки, УЗД та отоскопія на первинній ланці.

Окремим блоком, який представляла організація ESPNIC (European Society of Paediatric and Neonatal Intensive Care), відбувались доповіді щодо реанімаційної підтримки у дітей, інтенсивній терапії в неонатології, медицині невідкладних станів в педіатрії, УЗД-діагностиці пневмоній. Достатньо багато цікавої інформації представлено про сепсис в педіатричній та неонатологічній практиці, діагностику та лікування цього критичного стану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: