субота, 20 жовтня

Невідомі молодики облили зеленкою керівника обласного Держгеокадастру – вимагали заяви про звільнення

Щойно біля входу до обласного управління Держгеокадастру близько тридцяти молодиків спортивної статури оточили в. о. начальника управління Руслана Копчу, облили зеленкою і вимагали від нього написати заяву на звільнення.
Руслан Копча Руслан Копча

Як повідомляють свідки "народної люстрації", молодики представилися просто "громадською організацією", вказати назву відмовлялися. 

Руслана Копчу вони перехопили на вході до будинку управління, штурхали, вимагали від нього заяву на звільнення, облили зеленкою. Чоловіки звинувачували Копчу в тому, що він начебто посібник Януковича і прийшов на посаду, щоб блокувати рішення про виділення земельних ділянок учасникам АТО. 

Зараз на місці події працює міліція, опитує працівників. 

Нагадаємо, Руслан Копча був призначений в. о. начальника обласного управління Держгеокадастру місяць тому замість Володимира Бодначрука. До того працював помічником народного депутата України Вадима Денисенка.

КУРС стежить за перебігом подій. 

 

 

КОМЕНТУВАТИ
  • Сергій Чирва 0 Відповісти .... якщо хтось запалює зірки на небі, значить -це комусь потрібно....<br>- Повість-притча «Маленький принц» А. де Сент-Екзюпері