ЧС-2014: Нідерланди розгромили чинних чемпіонів світу

Спорт 00:14, 14.06, 2014

Нідерланди розгромили Іспанію в матчі першого туру групового турніру чемпіонату світу 2014 з футболу. Гра, що відбулася на стадіоні «Арена Фонте-Нова - Отава Мангабейра» в Салвадорі, завершилася з рахунком 5:1 на користь голландських футболістів.

Перший гол у матчі забили іспанці: півзахисник Хабі Алонсо реалізував пенальті, з приводу призначення якого виникло безліч суперечок. Голландці відігралися в кінцівці першого тайму, автор гола – Робін ван Персі, якому вдався дуже гарний удар головою, пише Чемпионат.

На перерву команди пішли за рахунку 1:1, а на початку другого тайму збірна Нідерландів вийшла вперед завдяки голу Ар'єна Роббена ударом з літа. На 63-й хвилині голландці зміцнили свою перевагу: Стефан де Врей на дальній штанзі ударом головою замкнув навісну подачу Уеслі Снейдера.

Через вісім хвилин Робін ван Персі оформив дубль, а ще вісім хвилин потому свій другий м'яч забив Ар'єн Роббен, який здійснив вражаючий сольний прохід.

ЧС-2014 – фінальний раунд. Група B. 1-й тур
Іспанія – Нідерланди – 1:5
Голи: Алонсо, 27 (1:0, пен); ван Персі, 44 (1:1); Роббен, 53 (1:2); де Врей, 64 (1:3); ван Персі, 72 (1:4); Роббен, 80 (1:5).
Попередження: Касільяс, 65 – де Гузман, 25; де Врей, 41; ван Персі, 66.