fbpx

Нове життя техніці – додаткові можливості студентам

Суспільство 16:20, 05.06, 2015

Учням – ще один комп’ютерний клас. Вище професійне училище № 13 отримало 12 комп’ютерів. Техніка не нова, проте завдяки студентам-волонтерам з Галицької академії та матеріальній підтримці народного депутата України Олександра Шевченка отримала друге дихання.

Без комп'ютера опанувати сучасні технічні спеціальності неможливо, каже директор  професійного училища Мирослав Данилюк. Тож ефективність навчального процесу напряму залежить від  якості та кількості новітнього обладнання.

Як розповів Данилюк, один із двох комп'ютерних класів, які діяли в училищі досі, також відкрили завдяки Олександру Шевченку. На часі – третій. У його створенні неабияка роль належить студентам-волонтерам, які перебрали техніку до самої обгортки.

Богдан Литвин, один зі студентів, що займався оновленням машин, каже, від старих електронних машин мало що залишилося. "Хіба оболонка. Основу відновили повністю. Тепер на цих комп’ютерах можуть писати програмне забезпечення, адже ми додали оперативної пам’яті. Також подбали і про зручність в користуванні: придбали клавіатури, мишки… Студентам буде комфортно працювати за цими комп’ютерами", – говорить Богдан.

Такі необхідні комп'ютери з'явилися у навчальних закладах Прикарпаття завдяки модернізації технічного парку в філіях Приватбанку. Він передав студентам на реанімування вживані комп’ютери з трьох областей: Івано-Франківської, Чернівецької та Хмельницької.

"Ми можемо зробити спільно якусь добру справу, але для цього треба зробити перший крок. За допомогою народного депутата Шевченка техніку модернізували і дали нове життя, а для студентів це додаткові можливості", – наголошує Ігор Кочкодан, керуючий Івано-Франківською філією "ПриватБанку".

У вищому професійному училищі № 13 навчаються близько шестисот майбутніх фахівців. Відтак кожен комп'ютер  на вагу золота. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: